Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Urlop od stresu – dowiedz się, jak skutecznie radzić sobie ze stresem (także podczas wakacji!)

17 czerwca 2023 / 10:30 - 13:45

Przeciążenie i napięcie towarzyszą Ci coraz częściej? Zaczynasz doświadczać spadków energii (braku motywacji, poczucia wypalenia) lub pobudzenia (irytacji, napadów złości, braku cierpliwości), z którego trudno Ci wrócić do stanu spokoju?
Zadbaj o siebie mądrzej, dzięki zrozumieniu mechanizmów, jakie kryją się za Twoimi reakcjami.

Zapraszam 17.06 (sobota) na „Urlop od stresu”, czyli jogę oraz naukę praktycznych narzędzi pomocnych w uwalnianiu stresu.
Jeśli chcesz w wakacje naprawdę zadbać o odpoczynek psychofizyczny – dołącz do nas! Wtedy na urlopie może okazać się, że w końcu „wyciszysz głowę” i zregenerujesz się. A jeśli zostajesz w mieście – odkryjesz, że stacjonarne wakacje też mogą relaksować. Jeśli wiesz, co robić. Ponadto – wakacje miną, wiedza zostanie.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

 • Przekazanej przystępnie teoretycznej esencji dot. fizjologii stresu wg. najnowszych badań nad układem nerwowym.
 • Odpowiednio dostosowanych pozycji jogi i ucieleśnionej relaksacji.
 • Ćwiczeń angażujących nerw błędny i konkretne struktury układu nerwowego.
 • Uważnej i czułej perspektywy na swoje dolegliwości. Atmosfery zaproszenia, zaciekawienia wobec siebie, brak przymusu oraz oceny.
 • Indywidualnego podejścia, miejsca na Twoje pytania i rozmowę.
 • Przydatnego skryptu, do którego możesz wrócić później.

Poznasz ćwiczenia angażujące m.in. nerw błędny. Dzięki nim w zabieganej codzienności będziesz mogła/mógł na bieżąco zmniejszać napięcie, obciążenie stresem, uczucie przytłoczenia i nie tylko. Doświadczysz jogi, której celem jest wyrównanie poziomu energii, podłączenie się do naturalnego źródła wewnętrznego ładowania i spokoju. Nauczysz się technik, które wykonasz w domu, w pracy i na urlopie.

Ulgę możesz poczuć natychmiast, jednak wiedza, którą Ci przedstawię może być pierwszym krokiem do długofalowej i trwałej zmiany funkcjonowania, której być może tak bardzo potrzebujesz.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?
Nie musisz być sprawna/ny (ale możesz!), znać jogi czy mieć maty. Zapraszam osoby o każdym stopniu zaawansowania. Szczególnie może zainteresować Cię to spotkanie, jeśli jesteś osobą:

 • którą przytłacza stres i napięcie, przebodźcowaną,
 • Wysoko Wrażliwą (WWO),
 • szukającą zrównoważonych i skutecznych form ruchu, a także prostych do zastosowania praktyk, które poprawią samopoczucie na poziomie ciała, myśli, emocji,
 • cierpiącą z powodu napięciowych bólów głowy, kłopotów ze snem, zacisku szczęk, gonitwy myśli, wysokiego poziomu irytacji, sztywności ciała, karku, barków i bólów pleców nieznanego pochodzenia (bez organicznej przyczyny wykrytej przez lekarza),
 •  przeciążonym rodzicem łączącym opiekę nad dziećmi z pracą,
 • która potrzebuje się poruszać, ale na własnych warunkach i w zgodzie ze sobą,
 • która potrzebuje się rozluźnić i przywrócić sobie życiową energię,
 • poszukującą w jodze swojej ścieżki, która doświadczyła już jogi, ale z jakichś powodów potrzebuje spróbować innego podejścia.

Jeśli towarzyszy Ci stres i chcesz lepiej poznać mechanizmy jego powstawania, a także sposoby radzenia sobie z nim. Chcesz stworzyć własny repertuar pomocnych praktyk – zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj!

CZEGO TU NIE ZNAJDZIESZ?
Zaawansowanych pozycji jogi, intensywnego wysiłku fizycznego i przekraczania swoich granic na siłę.

PROGRAM (10:30 – 13:45)

 • 10:30 – 11:15  – Przywitanie i wstęp teoretyczny – układ nerwowy i stres
 • 11:15-12:45 – Sesja pozycji jogi i omówionych technik regulacji napięcia w AUN (autonomicznym układzie nerwowym)
  – PRZERWA – 15 minut –
 • 13:00-13:45  – Czas na pytania i rozmowę, ucieleśniona relaksacja. Domknięcie naszego spotkania.

SPRZĘT
Na miejscu dostępne będą maty, wałki, koce, pachnące lawendą relaksacyjne woreczki na oczy, będzie też woda mineralna. Jeśli jest coś, co zwiększy Twój komfort – ulubiona poduszka, koc, kocyk obciążeniowy -> weź ze sobą, cokolwiek jest Ci potrzebne.

ZAPISY:
agata@jogawzgodzie.pl ,
505 441 602 lub lub tutaj przez formularz kontaktowy

UDZIAŁ w warsztacie przy rezerwacji:

 1. EARLY BIRD – do 01.06- 135 zł
 2. do 09.06 – 145 zł
 3. po 16.06- 155 zł

Liczba miejsc jest ograniczona dla Waszego komfortu (grupa będzie kameralna).

Zadatek w wysokości 60 zł gwarantuje miejsce i podlega zwrotowi w przypadku, gdy znajdziesz kogoś na swoje miejsce lub jeśli zrezygnujesz przed 7.06. Wpłaty możesz dokonać przelewem na numer konta: 44 1140 2004 0000 3602 8245 4644 lub BLIKIEM na 505441602.

W tytule wpisz proszę: Imię i nazwisko, warsztat Lovayoga 17.06
Masz PYTANIE? -> zapraszam do kontaktu. 🙂
Spotkajmy się!
Ciepło – Agata

O MNIE:

Strona główna


Jestem nauczycielką jogi (RYT200),  facylitatorką EmotionAid®,renerką medyczną (certyfikat Bodywork) i masażystką. Od 2022 współpracuję z Instytutem Poliwagalnym w ramach popularyzowania pracy z układem nerwowym i nerwem błędnym w jodze w ujęciu zaproponowanym przez dr S. Porgesa. Przyświeca mi idea „przyjaźni z ciałem” bardziej niż „pracy” z nim. Od blisko 12 lat pomagam uczestnikom moich zajęć powracać do dobrego samopoczucia.

Uczę asan, technik oddechowych, relaksacji, narzędzi do autoterapii oraz zdrowego ruchu (opartych na koncepcji taśm powięziowych T. Myersa), technik pracy z układem nerwowym (EmotionAid®, Applied Polyvagal Theory in Yoga Therapeutics – dr Arielle Schwartz). Nie przestaję się szkolić, uczyć i praktykować, aby oferować zajęcia i sesje indywidualne, które łączą mąrość tradycji z najnowszymi odkryciami i aktualnymi wynikami badań w dziedzinei neurobiologii i fizjologii stresu. Z ogromną przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
17 czerwca 2023
Godzina:
10:30 - 13:45
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Studio Lovayoga
Skarbka 35
Poznań, Wielkopolskie 60-348 Poland
+ Google Map
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART