Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Spotkanie świąteczne – automasaż, nerw błędny i relaks + herbatka :)

17 grudnia 2022 / 10:30 - 12:30

65pln

Kochane/kochani,

spotkamy się, aby celebrować to, że się znamy. Aby wspólnie jeszcze raz przedświątecznie stanąć w pozycji drzewa (choinkowego w tym przypadku :)), wyrazić sobie samej wdzięczność za 4 miesiące praktyki/ćwiczeń w tym sezonie. Po prostu razem być!

Po sesji terapeutycznego automasażu, a przed pogłębioną relaksacją, zaproponuję Wam nucenie, ale nie kolęd, a specjalnych dźwięków, które rozwibrują nasz nerw błędny i uruchomią zasoby regeneracji i dobrego samopoczucia. Uzupełnią w ten sposób automasaż, który również będzie nastawiony na konkretne nerwy i struktury.

A następnie świętować będziemy człowieczeństwo i przyjemność, czyli zaproszę Was na grzaniec z herbaty i przypraw oraz odrobinę słodkości.

Możesz zostać tylko na części 10:30-11:30, jeśli później potrzebujesz iść do swoich spraw. Wszystko według tego, na co masz czas i gotowość.

Bardzo się cieszę na kolejne nasze spotkanie. Będziesz? Daj znać! 🙂

 

P.S.

ZARAZ PO ŚWIĘTACH – 28.12 zapraszam na międzyświąteczno-noworoczną jogę:

 • Aby trzymanie formy nie sprowadziło się do trzymania pojemnika ze świątecznym sernikiem. 🙂
 • Aby poprawić metabolizm i wspomóc ciału detoksykację, czyli pozbywanie się produktów pracującej na wysokich obrotach przemiany materii.
 • Zwiększyć odporność psychiczną na to, na co nie mamy wpływu. <3

Naprawdę skorzystać z wolnych dni i w pełni wejść w tryb regeneracji.

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
17 grudnia 2022
Godzina:
10:30 - 12:30
Koszt:
65pln
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART