Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Sesja jogi w zgodzie ze sobą i Teorią Poliwagalną

19 stycznia 2023 / 19:00 - 20:30

Zapraszamy na sesję jogi w zgodzie ze sobą i Teorią Poliwagalną opartą o kurs dr Arielle Schwartz „Zastosowanie Teorii Poliwagalej w jodze”.
Sesję poprowadzi zaprzyjaźniona z Instytutem nauczycielka jogi Agata Ludwiczak.
Sesja z Agatą odbędzie się 19 stycznia 2023 r. w godzinach 19:00 – 20:30 poprzez platformę Zoom.
Podczas sesji zostaną poruszone struktury wchodzące w skład Układu Zaangażowania Społecznego i nie tylko. Dzięki kształtom nawiązującym do pozycji jogi, a także praktykom oddechowym oraz sposobom angażowania nerwu błędnego spoza tradycji systemu jogicznego, wraz z Agatą przejdziesz przez różne stopnie pobudzenia układu nerwowego, aby ostatecznie skierować się ku „zielonej strefie”, czy mówiąc inaczej – „na górne szczeble swojej poliwagalnej drabiny”.
***Jak wziąć udział?***
—– Opcja 1:
Zapisz się na kurs dr Arielle Schwartz i ciesz się zarówno kursem z dr Arielle, jak i sesją z Agatą w cenie 565 PLN.
PS: Jeśli uczestniczyłeś/aś w Pierwszej Polskiej Konferencji Poliwagalnej możesz skorzystać z przysługującego ci kodu rabatowego w wysokości 25%. Aby go otrzymać napisz do nas na adres: info@instytutpoliwagalny.pl
—– Opcja 2:
Zapisz się tylko na sesję z Agatą w cenie 95 PLN
—– Opcja 3:
Jeśli zakupiłeś/zakupiłaś kurs „Zastosowanie Teorii Poliwagalnej w Jodze” z dr Arielle Schwartz przed 16.12.2022 skontaktuj się z nami na info@instytutpoliwagalny.pl aby otrzymać zniżkę 50% na sesję z Agatą.
Wszystkie dostępne opcje znajdziesz tutaj:
https://instytutpoliwagalny.thinkific.com/…/teoria…
Do zobaczenia!
Agata i Twój zespół Instytutu Poliwagalnego

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
19 stycznia 2023
Godzina:
19:00 - 20:30
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART