Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Od napięcia do dobrostanu – zapanuj nad stresem na co dzień!

18 listopada 2023 / 10:45 - 14:45

Stresuje Cię praca, sytuacja w domu, perspektywa ciemnej jesieni i zimy? Zaczyna przytłaczać Cię codzienność 🤯, a po wakacyjnym urlopie (kiedy to było!) pozostało jedynie wspomnienie?☁️
Jeśli chcesz zrobić coś inaczej w tym roku i zadbać o siebie u źródła problemów (na poziomie układu nerwowego) – zapisz się na ten warsztat i poznaj metody obniżania stresu, które zastosujesz samodzielnie na co dzień.🌿
Podczas naszego spotkanie nie tylko ukoisz napięcie w danej chwili – wyposażę Cię także w narzędzia do dbania o ten stan 🧸 na co dzień.☀️ Zanurzysz się w dobrostan i poznasz swój układ nerwowy. Poznasz techniki regulowania napięcia angażujące nerw błędny.
CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
🟢 Przekazanej przystępnie esencji wiedzy dot. fizjologii stresu wg. najnowszych badań nad układem nerwowym (to pomoże Ci zrozumieć swoje reakcje i wprowadzić więcej współczucia a także rozeznania – jak reagować).
🟢 Odpowiednio dostosowanych pozycji jogi i ucieleśnionej – działającej głęboko – relaksacji.
🟢 Ćwiczeń angażujących nerw błędny i konkretne struktury układu nerwowego.
🟢 Wstępu do metody EmotionAid – 3 stabilizujących i uspokajających kroków, których łatwo się nauczysz.
🟢 Uważnej i czułej perspektywy na swoje dolegliwości. Atmosfery zaproszenia, zaciekawienia wobec siebie, brak przymusu oraz oceny.
🟢 Indywidualnego podejścia, miejsca na Twoje pytania i rozmowę.
🟢Przydatnego skryptu, do którego możesz wrócić później.
💫Poznasz ćwiczenia angażujące m.in. nerw błędny. Dzięki nim w zabieganej codzienności będziesz mogła/mógł na bieżąco zmniejszać napięcie, obciążenie stresem, uczucie przytłoczenia i nie tylko.
🧘🏻‍♀️Doświadczysz jogi, której celem jest wyrównanie poziomu energii, podłączenie się do naturalnego źródła wewnętrznego ładowania i spokoju. Nauczysz się technik, które wykonasz w domu, w pracy i na urlopie.
🌿Ulgę możesz poczuć natychmiast, jednak wiedza, którą Ci przedstawię może być pierwszym krokiem do długofalowej i trwałej zmiany funkcjonowania, której być może tak bardzo potrzebujesz. ✅
DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?
Zapraszam osoby o każdym stopniu zaawansowania.Nie musisz być sprawna/ny (ale możesz!), znać jogi czy mieć maty. Szczególnie może zainteresować Cię to spotkanie, jeśli jesteś osobą:
🌿 którą przytłacza stres i napięcie, przebodźcowaną,
🌿Wysoko Wrażliwą (WWO),
🌿szukającą zrównoważonych i skutecznych form ruchu, a także prostych do zastosowania praktyk, które poprawią samopoczucie na poziomie ciała, myśli, emocji,
🌿 cierpiącą z powodu napięciowych bólów głowy, kłopotów ze snem, zacisku szczęk, gonitwy myśli, wysokiego poziomu irytacji, sztywności ciała, karku, barków i bólów pleców nieznanego pochodzenia (bez organicznej przyczyny wykrytej przez lekarza),
🌿która potrzebuje się poruszać, ale na własnych warunkach i w zgodzie ze sobą,
🌿 która potrzebuje się rozluźnić i przywrócić sobie życiową energię,
🌿ciekawą siebie i nowych metod działania, które mogą wprowadzić trwałą zmianę w sposobie radzenia sobie z codziennym stresem,
🌿 poszukującą w jodze swojej ścieżki, która doświadczyła już jogi, ale z jakichś powodów potrzebuje spróbować innego podejścia.
Jeśli chcesz inaczej wejść w jesień w tym roku i nauczyć się sposobów dbania o psychofizyczny komfort niezależny od pory roku – dołącz do nas! Przekonaj się, że skutecznie odpoczywać i czuć się dobrze można także w codzienności (która bywa zabiegana). I nie trzeba czekać na kolejne lato, aby ukoić nerwy i odczuć spokój. 🌿
CZEGO TU NIE ZNAJDZIESZ?
Zaawansowanych pozycji jogi, intensywnego wysiłku fizycznego i przekraczania swoich granic na siłę.
PROGRAM (10:45- 14:45)
✅10:45- 11:30
Przywitanie i wstęp teoretyczny – „Układ nerwowy, stres i język, jakim komunikuje się ciało”.
PRZERWA 5 minut
✅11:35-13:00
JOGA – sesja asan (pozycji jogi, jogowych kształtów) przyjazna układowi nerwowemu, zgodna założeniami Teorii Poliwagalnej. Ucieleśniona relaksacja.
– PRZERWA 15 MINUT –
✅13:15-14:45
Praktyka antystresowych technik regulacji napięcia w AUN (autonomicznym układzie nerwowym). 3 kroki EMotionAid.
Czas na pytania i rozmowę.
Domknięcie naszego spotkania.
SPRZĘT:
Na miejscu będzie wszystko. Także ciepła herbata. 🫖🍵
Jeśli masz swoją matę – weź ją ze sobą. Jeśli jest coś, co zwiększy Twój komfort – ulubiona poduszka, koc, kocyk obciążeniowy -> będzie to mile widziane!
ZAPISY:
Swoje miejsce zarezerwuj pod:
✉️ agata@jogawzgodzie.pl ,
📞505 441 602 lub lub tutaj przez wiadomość prywatną.
UDZIAŁ:
– 187 zł (przy zapisie i uregulowaniu zadatku do 4.11)
– 199 zł (przy zapisie i uregulowaniu zadatku między 5.11 a 12.11)
– 210 zł (przy zapisie i uregulowaniu zadatku miedzy 13.11 a 17.11)
LICZBA MIEJSC: 8 (z czego 6 jest wolnych)
Spotkamy się w przyjemnej, kameralnej przestrzeni, która da nam komfort praktyki, nauki i możliwość swobodnej rozmowy. Jeśli chcesz dołączyć, zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj!
Zadatek w wysokości 70 zł zagwarantuje Ci miejsce. Ulega on zwrotowi w przypadku, gdy znajdziesz kogoś na swoje miejsce lub jeśli zrezygnujesz przed 2.11. Pozostałą kwotę możesz uregulować na miejscu przed warsztatem gotówką lub przelewem/blikiem do 17.11 włącznie.
Udział możesz uregulować przelewem na numer konta: 44 1140 2004 0000 3602 8245 4644 lub BLIKIEM (na numer 505441602).
W tytule wpisz proszę:
[swoje imię i nazwisko], warsztat stres
❔Masz PYTANIE? -> zapraszam do kontaktu. 🙂
Spotkajmy się! 🌿
Ciepło – Agata

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
18 listopada 2023
Godzina:
10:45 - 14:45

Miejsce wydarzenia

BODHI – Studio Pracy z Ciałem
Skarbka 33
Poznań, Wielkopolskie 60-348 Poland
+ Google Map
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART