Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Od napięcia do dobrostanu – joga i układ nerwowy

29 października 2022 / 11:30 - 16:30

199zł
joga, poznan, yoga, poznań

Przeciążenie i napięcie towarzyszą Ci coraz częściej? Zaczynasz doświadczać spadków energii, których nie rozumiesz lub pobudzenia, z którego trudno Ci wrócić do stanu spokoju? Zadbaj o siebie mądrzej, dzięki zrozumieniu mechanizmów, jakie kryją się za Twoimi reakcjami.

Zapraszam na warsztat 29.10 (sobota) „Od napięcia do dobrostanu – joga i układ nerwowy”. Poczuj się lepiej w swoim ciele.

Poznasz ćwiczenia angażujące m.in. nerw błędny, dzięki którym w zabieganej codzienności będziesz mogła/mógł na bieżąco zmniejszać napięcie, obciążenie stresem, uczucie przytłoczenia i nie tylko. Doświadczysz jogi, której celem jest wyrównanie poziomu energii, podłączenie się do naturalnego źródła wewnętrznego ładowania i spokoju. Nauczysz się technik, które wykonasz w domu i w pracy.

Ulgę możesz poczuć natychmiast, jednak wiedza, którą Ci przedstawię może być pierwszym krokiem do długofalowej i trwałej zmiany funkcjonowania, której być może tak bardzo potrzebujesz.

 

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Nie musisz być sprawna/ny (ale możesz!), znać jogi czy mieć maty. Zapraszam osoby o każdym stopniu zaawansowania. Szczególnie może zainteresować Cię to spotkanie, jeśli jesteś osobą:

 

🌿 Wysoko Wrażliwą (WWO), przebodźcowaną, szukającą zrównoważonych i skutecznych form ruchu, a także prostych do zastosowania praktyk, które poprawią samopoczucie na poziomie ciała, myśli, emocji,
🌿 cierpiącą z powodu napięciowych bólów głowy, kłopotów ze snem, zacisku szczęk, gonitwy myśli, wysokiego poziomu irytacji, sztywności ciała, karku, barków i bólów pleców nieznanego pochodzenia (bez organicznej przyczyny wykrytej przez lekarza),
🌿 która potrzebuje się poruszać, ale na własnych warunkach i w zgodzie ze sobą,
🌿 która potrzebuje się rozluźnić i przywrócić sobie życiową energię,
🌿 poszukującą w jodze swojej ścieżki, która doświadczyła już jogi, ale z jakichś powodów potrzebuje spróbować innego podejścia,
🌿 wnikliwą i ciekawą niuansów działania układu nerwowego.
🌿 Jeśli towarzyszy Ci stres i chcesz lepiej poznać mechanizmy jego powstawania, a także sposoby radzenia sobie z nim. Chcesz stworzyć własny repertuar pomocnych praktyk – zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj!

 

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Przekazanej przystępnie i obrazowo teoretycznej esencji dot. fizjologii stresu wg. najnowszych badań nad układem nerwowym.
Odpowiednio dostosowanych pozycji jogi i ucieleśnionej relaksacji.
Praktyk oddechowych.
Ćwiczeń angażujących konkretne struktury układu nerwowego.
Uważnej i czułej perspektywy na swoje dolegliwości. Atmosfery zaproszenia, zaciekawienia wobec siebie, brak przymusu oraz oceny.
Indywidualnego podejścia, miejsca na Twoje pytania i rozmowę.
Możliwości konsultacji po warsztacie.

 

CZEGO TU NIE ZNAJDZIESZ?
Zaawansowanych pozycji jogi, intensywnego wysiłku fizycznego i przekraczania swoich granic na siłę.

 

PROGRAM (11:30 – 16:30 + czas dla chętnych)

11:30 – 13:15 Przywitanie i wstęp teoretyczny – układ nerwowy i stres
13:30 – 14:45 Sesja pozycji jogi, oddychania i omówionych technik
14:45 – 15:15 Rozmowa – czas na pytania, spostrzeżenia, dzielenie się doświadczeniem (dla chętnych).
15:30 – 16:30 Ucieleśniona, przyziemna relaksacja i zakończenie.
16:30 – 17:00 Czas na pytania 1 na 1 (dla chętnych) lub możliwość zadania pytania drogą e-mail w ramach konsultacji, którą otrzymujesz w prezencie (możesz wykorzystać ją w 2 tygodnie po warsztacie).

Czas trwania: 5h, Zapraszam ok. 15 minut wcześniej, weź ze sobą wygodny strój.
Na miejscu dostępne będą koce, pachnące lawendą relaksacyjne woreczki na oczy, będzie też ciepła herbata. Jeśli potrzebujesz maty – daj znać.

 

ZAPISY:
Swoje miejsce zarezerwuj pod:
hello@jogawzgodzie.pl ,
505 441 602 lub
bezpośrednio w Studio Body Balance.
LICZBA MIEJSC: 7

 

Koszt warsztatu przy rezerwacji:
do 10.10. – 199 zł
do 16.10. – 230 zł
po 16.10. – 265 zł

 

Wpłaty:
Zaliczka w wysokości 150 zł płatna przy zapisie jest gwarancją rezerwacji miejsca i nie podlega zwrotowi.
Wpłaty można dokonać przelewem na numer konta:
44 1140 2004 0000 3602 8245 4644
lub gotówką w Studio Body Balance.

Tytuł: Imię i nazwisko, warsztat Body Balance 29.10
Masz PYTANIE? -> odezwij się – pomogę, odpowiem.

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
29 października 2022
Godzina:
11:30 - 16:30
Koszt:
199zł

Miejsce wydarzenia

Body Balance
Sianowska 106
Poznań,
+ Google Map
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART