Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Mikołajkowa relaksacja – zanurzenie w błogostan i świadome śnienie

2 grudnia 2022 / 20:00 - 21:00

45pln

Zapraszam na rozgrzewającą serce i wyciszającą układ nerwowy ucieleśnioną relaksację, dzięki której dotkniesz upragnionego stanu relaksu lub w pełni się w niego zanurzysz.

Ucieleśniona, czyli jaka?

Będę prowadzić Cię wskazówkami osadzonymi w cielesnym doświadczeniu. Specjalnie sformułowane zaproszenia będą łatwiejsze do przyjęcia przez strażnika, który poza naszą świadomością strzeże naszego bezpieczeństwa i często nie pozwala nam się zrelaksować czy zasnąć. Strażnik z większą łatwością opuści gardę i pozwoli informacji o odprężęniu dotrzeć do  mózgu i układu nerwowego.

Pomogą Ci się osadzić w danej chwili i obecności. Po drodze zadam Ci też kilka ważnych pytań, opowiem ucieleśnioną opowieść. Być może dzięki temu dotkniesz świadomego śnienia, może zapadniesz w drzemkę lub głęboki sen. Ciało weźmie to, co będzie mu potrzebne.

PLAN:

 • 20-25 minut łagodnego ruchu połączonego z oddechem, bazowanego na jodze,
 • 35-40 minut relaksacji.

POZIOM: dla każdego.

Spotykamy się w piątek wieczorem, abyście mog_ły/li spokojnie wrócić do domów i położyć się spać. Taki start w weekend to coś, czego potrzebujesz?

Przyjdź i dołącz do nas – poczuj, że prowadzony relaks może wyciszać i może pomóc Ci obniżyć poziom stresu po całym tygodniu. Nawet jeśli statyczne pozycje czy leżenie sprawia Ci niejaki kłopot. Wtedy otrzymasz ode mnie wskazówki jak sobie z tym poradzić.

Do zobaczenia! 🙂

Agata

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
2 grudnia 2022
Godzina:
20:00 - 21:00
Koszt:
45pln
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART