Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Joga w naturze dla każdego + spotkanie przyrodniczo-literackie – formuła: wpłać ile chcesz/możesz

23 czerwca / 10:00 - 12:00

Zapraszam serdecznie na przedpołudniową jogę, opowieść ornitologiczno-przyrodniczą w kontekście pięknego Parku Sołackiego i poezji.

To spotkanie dla każdego – o każdym stopniu znajomości jogi i zaawansowania. Będzie łagodnie, bardziej dla dostrojenia się do rytmu tego, co nas będzie otaczać. 🙂

 

MIEJSCE: (chyba) Park Sołacki – jeszcze potwierdzę informację
CZAS: spotkamy się przed południem na ok. 1,5 h – w tym joga, uwazność i opowieść przyrodniczo-literacka
UDZIAŁ: darowizna do „słoiczka wdzięczności” – zgodnie z tym, co poczujesz – ile chcesz/możesz wpłacić. Blik też jest możliwy – to pytanie pojawiło się wielokrotnie w zeszłym roku, więc odpowiadam – tak, może to być donacja do „wirtualnego słoiczka”.
(nie są to zajęcia bezpłatne, wymieniamy się z serca Jeśli masz kłopoty finansowe, oczywiście zapraszam Cię w ramach bezpłatnego udziału).
SPRZĘT: potrzebujesz maty lub koca (możesz wziąć też jedno i drugie), ale nie są one konieczne. Jeśli lubisz kontakt z ziemią, możesz praktykować bezpośrednio na trawie np. na boso (stopy, a z nimi cały organizm będą mruczeć z zadowolenia! ).
Spotkajmy się, żeby wspólnie zadbać o swoje samopoczucie w otoczeniu natury, ptaków i literatury. Zapraszam serdecznie w pojedynkę, z partnerami/-rkami, przyjaciółmi, rodzinami.

30 CZERWCA wracamy nad Rusałkę na Plażę Dziką na nasze standardowe zajęcia. 🙂

Terminy w LIPCU:

– 7.07, 14.07, 28.07

SIERPIEŃ: więcej informacji wkrótce.O wszystkich zmianach dowiesz się tutaj, w wydarzeniu.

 

Spędźmy razem trochę czasu, aby dobrze domknąć weekend i wejść w nowy tydzień ze świeżą energią. Masz pytania? Zapraszam do kontaktu przez wiadomość lub na 505441602.
Bardzo się cieszę, że się (znów) spotkamy a także dopiero poznamy! Niech moc wiosny będzie z Tobą.
Do zobaczenia!

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
23 czerwca
Godzina:
10:00 - 12:00
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART