Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Joga & pogłębiona relaksacja – spotkanie w Body Balance

9 grudnia 2022 / 19:00 - 20:30

60pln

Zapraszam serdecznie na kompleksową sesję bazowaną na jodze, której głównym zadaniem jest przywrócenie dobrego samopoczucia i dodanie sobie energii na cieszenie się weekendem.

Przygotowałam dla Ciebie:

 • zrównoważoną sekwencję jogi – płynny ruch uzupełniony o kojący bezruch.
 • 20-minutową prowadzoną relaksację z technikami oddechowymi i skanem ciała opartym na moim doświadczeniu – dzięki temu odpoczniesz i przyswoisz lepiej efekty z części ruchowej.

To wydarzenie jest dla każdej osoby, która:

 • potrzebuje zrównoważonego ruchu i wyciszenia myśli,
 • ma trudności w zrelaksowaniu się, bywa często napięta, zestresowana,
 • odczuwa stres skumulowany w ciele,  chce się rozciągnąć, ale i lekko wzmocnić,
 • ma ochotę owinąć się kocem i spróbować prowadzonej relaksacji, w której nie padnie ani razu „zrelaksuj się” (masz moje słowo),
 • potrzebuje lepiej się poczuć w swoim ciele (fizycznie, emocjonalnie, umysłowo).

Spotkajmy się i poznajmy po sąsiedzku – jeśli jesteś ze Smochowic, Woli lub okolic. Oczywiście z innych części miasta tez zapraszam!   Zarezerwuj swoje miejsce już dziś – decyduje kolejność zgłoszeń.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wplata bezzwrotnej zaliczki (45 złotych) lub całej kwoty. W tytule przelewu wpisz, proszę, „Body Balance 9.12”

Dane do wpłat:
Agata Ludwiczak
44 1140 2004 0000 3602 8245 4644

Do zobaczenia :), Agata

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
9 grudnia 2022
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
60pln
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Body Balance
Sianowska 106
Poznań,
+ Google Map
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART