Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Joga & pogłębiona relaksacja – 4 struktury – STOPY

11 marca 2023 / 11:00 - 12:20

Zapraszam serdecznie na cykl zajęć „4 struktury„, które odbędą się:

 • 11.03 (sobota) 11:00 – 12:20 – STOPY (czas trwania 1h 20 minut)
 • 17.03 (piątek) 19:00 – 20:30 – KOLANA
 • 25.03 (sobota) 11:00 – 12:30 – BIODRA
 • 31.03 (piątek) 19:00 – 20:30 – KRĘGOSŁUP

W to sobotnie przedpołudnie zaproponuję Wam sekwencję związaną ze stopami i stawami skokowymi. Dla mobilności, ale i stabilności.

RELAKS: całość zakończy ok. 15 minutowy relaks z technikami oddechowymi i skanem ciała opartym na moim doświadczeniu – dzięki temu odpoczniesz i przyswoisz lepiej efekty z części ruchowej.

To wydarzenie jest dla każdej osoby, która:

– ciekawa jest ruchu, który skupiony może być wokoół stóp,
– chce wzmocnić stawy skokowe,
– chce uruchomić stopę i sprawić, aby było w niej więcej „życia”, mobilności i receptywności,- na co dzień dużo siedzi, mało chodzi i ma kłopoty z równowagą (oraz chce się z nią trochę zmierzyć 🙂 ).

– miewa trudności w zasypianiu, bywa często napięta, zestresowana,
– potrzebuje ruchu i wyciszenia myśli,
– odczuwa stres skumulowany w ciele,
– potrzebuje lepiej się poczuć (fizycznie, emocjonalnie, umysłowo).

Dla Ciebie link do prowadzonej przeze mnie relaksacji, abyś miała/miał lepszy obraz tego, jak brzmi mój głos i czego się spodziewać. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=S4V3Uq_nRE0&t=168s

Spotkajmy się i poznajmy po sąsiedzku – jeśli jesteś ze Smochowic, Woli lub okolic. Oczywiście z innych części miasta też zapraszam!

DLA KOGO

Chcesz spróbować dopiero jogi? Zraziłaś/eś się do jogi? Ciekawią Cię zajęcia inspirowane żywiołami, osadzone w zdrowym ruchu? -> Zapraszam! U mnie jest inaczej, zapewniam. To potwierdzają też Uczestniczki i Uczestnicy.
Zarezerwuj swoje miejsce już dziś (decyduje kolejność zgłoszeń).

Udział:
– pojedyncza sesja: 58 zł*
– 3 zajęcia: 155 zł*
– 4 zajęcia: 190 zł*

Gwarancją rezerwacji miejsca na zajęciach (będzie nas max 8 osób, więc grupa będzie kameralna 🙂 ) jest wpłata bezzwrotnej zaliczki (35 złotych) lub całej kwoty. W tytule przelewu wpisz, proszę, „Body Balance”.

*Karnety ważne są w obrębie 4 tygodni, czyli jednego cyklu spotkań. Jeśli stanie się coś nagłego i będziesz musiała/musiał odwołać swój udział (na krócej niż 48 godzin przed zajęciami) – możesz znaleźć kogoś na swoje miejsce lub otrzymać częściowy zwrot kwoty. Jestem otwarta na rozmowę. 🙂

Dane do wpłat:
Agata Ludwiczak
44 1140 2004 0000 3602 8245 4644

Do zobaczenia, Agata 🙂

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
11 marca 2023
Godzina:
11:00 - 12:20
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Body Balance
Sianowska 106
Poznań,
+ Google Map
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART