Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Joga nad Rusałką – otwarta dla każdego!

6 sierpnia 2023 / 10:00 - 10:50

Zapraszam serdecznie nad Rusałkę na jogę! To zajęcia dla każdego – o każdym stopniu znajomości jogi i zaawansowania.

MIEJSCE: GOOGLE MAPS – DZIKA PLAŻA

Dzika Plaża – to nazwa konkretnej plaży nad Rusałką. Dzika Plaża jest prawie dokładnie na przeciw głównej plaży z restauracją Rusałka.

CZAS: W każdą niedzielę 10:00-10:50

SPRZĘT: potrzebujesz maty lub koca (możesz wziąć też jedno i drugie), a nawet praktykować bezpośrednio na trawie na boso (stopy, a z nimi cały organizm będą mruczeć z zadowolenia!:) ).

KOSZT: włacasz ile podpowiada Ci serce do „słoiczka wdzięczności” (możesz też BLIKnąć do wirtualnego słoiczka na 505 441 602)

Spotkajmy się nad naszym golęcińskim jeziorem, żeby wspólnie zadbać o swoje samopoczucie w otoczeniu natury.Spędźmy razem trochę czasu, aby dobrze domknąć weekend i wejść w nowy tydzień ze świeżą energią!

O wszystkich zmianach (zastępstwach, odwołaniach ze względu na mój wyjazd czy pogodę) dowiesz się tutaj lub w wydarzeniu na FB. WYDARZENIE na FB – klik!

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu: agata@jogawzgodzie.pl, przez formularz lub na 505441602.
Bardzo się cieszę, że się poznamy!

Do zobaczenia.

Serdecznie, Agata

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
6 sierpnia 2023
Godzina:
10:00 - 10:50
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART