Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Joga, moc i spokój – mini-ferie dla dorosłych – podaruj sobie wytchnienie i radość!

3 lutego / 10:45 - 13:00

Marzysz o feriach dla siebie? Dołącz do nas. W końcu Twój poziom energii też potrzebuje być zaopiekowany, abyś mogła/mógł zająć się organizowaniem rozrywek na ferie dla swoich pociech. Zadbaj z nami o formę, dobry humor i głęboką regenerację.

Będzie:

 • wesoło i rozgrzewająco
 • miękko i regenerująco.

Poczujesz moc w ciele, elastyczność, ciepło, wzrost energii. A następnie – przyjemny spokój i ukojenie na poziomie myśli, emocji i ciała. Doświadczysz głębokiej regeneracji, która pozwoli „wchłonąć się” efektom z aktywnej części.

PLAN:

 1. Najpierw rozgrzejemy się sekwencją, w której poprowadzi nas płynność, uważnosć i oczywiście – uważny oddech.
  Rozpalimy wewnętrzny płomień, w którym pozwolimy obudzić się i spalić się nadmiarowej, napinającej energii, uwolnimy powięź i mięśnie od napięcia, wprowadzimy więcej wewnętrznego słońca i ciepła. A także sporą dawkę radości. Będzie uważność, ale taka odżywiona radosną obecnością i odrobiną zabawy (w końcu mamy jeszcze karnawał, a zabawa to jedno z narzędzi regulacji autonomicznego układu nerwowego).
  Podstawą sekwencji będzie:
  Funkcjonalna Vinyasa, czyli jogowy ruch, który ma biomechaniczny sens. Jest zdrowy i wspiera codzienne ruchy. Pojawi się jogowe mobility, a także dodatkowe elementy wzmacniające ciało.
  Wytworzymy trochę mocy. A wszystko w zgodzie z Tobą (zrobisz tyle, ile będziesz czuła/czuł).
 2. W tej części zanurzymy się w wewnętrzną ciszę i relaks. Spowolnimy, a nawet zatrzymamy się, aby pokontemplować co w nas. Będzie:powięziowa yin yoga (tzw. joga grawitacyjna) i elementy jogi regeneracyjnej (restoratywnej). Poddamy się przyciągającej sile ziemi – oddamy jej zmęczenie, pozwolimy sobie na ciszę i regenerację.
 3. LEŻAKOWANIE , czyli końcowy relaks
  Położymy się też do 20 minutowego ucieleśnionego relaksu, który naprawdę Cię zrelaksuje (Uczestniczki, Uczestnicy potwierdzają ) i da Ci upragnione wytchnienie. Nazwa leżakowanie to odpowiedź na Wasze potrzeby i tęsknoty. <3

DLA KOGO JEST TO SPOTKANIE?
Jeśli:
– praktykujesz jogę jakiś czas i chcesz pogłębić, urozmaicić praktykę,
– chcesz doświadczyć zarówno rozciągania w ruchu i wzmacniania, jak i ukojenia, rozluźnienia w wygodnych, statycznych pozycjach,
– chcesz pobyć w uważnym ruchu, któremu przewodzić będzie motyw ognia i jego jakości (woli, determinacji), a także w bezruchu i tym, co on niesie (wyciszenie, miękkość),
– uprawiasz jakiś sport – potrzebujesz powięziowej elastyczności, uwolnienia oddechu i głębokiej regeneracji,
– ciekawi Cię ruch funkcjonalny,
– chcesz podarować sobie prezent z okazji nowego roku, który zadba o Ciebie i wesprze Twoje zdrowie,
– jesteś z Grunwaldu i szukasz ciekawych, jednorazowej, zdrowej aktywności dla siebie w weekend z relaksem –
Przyjdź 3 lutego w sobotę do Lovayoga na ul. Skarbka 35.

 

CZAS TRWANIA: 10:45-13:00 (2h 15minut)
UDZIAŁ:

 • 90 zł (przy zapisie i uregulowaniu zadatku do 26 stycznia), 99 zł (przy zapisie i uregulowaniu zadatku od 27 stycznia do 02 lutego)
 • DLA Uczestniczek i Uczestników z aktywnym karnetem – 80 zł (do 26.01), 90 zł (27.01-02.02)

LICZBA MIEJSC: ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i uregulowania zadatku.
Aby zarezerwować miejsce, prześlij proszę zadatek o wysokości 40 zł tytułem „Joga – Ferie” . Możesz to zrobić blikiem na 505 441 602 lub na numer konta: 44 1140 2004 0000 3602 8245 4644
Zadatek jest zwracany, gdy znajdziesz kogoś na swoje miejsce. Jeśli nie będziesz mogła/mógł przyjść, otrzymasz zniżkę 5 zł na wybrane przez siebie zajęcia (odbywające się w studio Lovayoga).
Pozostałą kwotę uregulować możesz przelewem/blikiem do 02.02 lub na miejscu przed spotkaniem gotówką [jeśli wybierasz gotówkę -daj mi proszę znać].
. . .
Dorośli też zasługują na swój dodatkowy czas na zabawę i odpoczynek. 2 godziny jogowych ferii to symboliczny ukłon w stronę tych potrzeb. To trochę tak jak w samolocie – dopóki sami nie założymy sobie maski tlenowej, nie możemy wspierać innych. W naszym kalendarzu i za oknem to jeszcze zima, ale już od 26 stycznia, Tradycyjna Medycyna Chińska zakłada, że wchodzimy w DOJO WIOSENNE, czyli okres przejściowy między zimą i wiosną. Taka jaskółka na naszym zamarzniętym niebie.
Wejdź z nami końcówkę zimy i przedwiośnie z zaopiekowaniem i doładowaniem! W razie pytań – zapraszam do kontaktu.
Do zobaczenia w Lovayoga.
Wszystkiego dobrego,
Agata

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
3 lutego
Godzina:
10:45 - 13:00
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART