Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

WYJAZD JOGOWY – Cisza, spokój i natura – regeneracyjny wyjazd z jogą do Domu Życia

5 kwietnia / 08:00 - 7 kwietnia / 20:00

Wyjeżdżamy jogować w lesie. Jeśli chciałabyś dołączyć na taki weekendowy wyjazd z nami w przyszłości – napisz/zadzwoń. Zapraszam 🙂

agata@jogawzgodzie.pl, 505441602

– – – – –  – – – – – – – – – –

SZCZEGÓŁY:

Serdecznie zapraszam na kobiecy wyjazd z jogą, pogłębionym relaksem, kąpielami leśnymi, pysznym i zdrowym jedzeniem oraz atrakcjami do wyboru. Wszystko w malowniczej przestrzeni lasu i bliskości dzikich jezior. W wyjątkowym domu zbudowanym z prozdrowotnej gliny, słomy i drewna.
Zrobimy sobie detoks po Wielkanocy i zrzucimy zimowy psychofizyczny kożuch wszelkich nadmiarów. Dom Życia to miejsce, które regenerację wspiera każdym centymentrem kwadratowym swojej przestrzeni!

Dom Życia
Ze względu na materiały, z których powstał (glina, słoma i drewno), zbawiennie wpływa na ludzki organizm. Oznacza to, że w każdym momencie pobytu – wspierasz swoje zdrowie i przywracanie upragnionego spokoju. Wyjątkowo korzystny mikroklimat wzmacnia regenerację organizmu i odbudowywanie zasobów.
Polecany szczególnie dla astmatyków i alergików, ze względu na właściwości oczyszczające powietrze. Robi dużo dobra dla płuc na co dzień oddychających miastem. Glina neutralizuje mikrozanieczyszczenia, nie przylepia się do niej kurz, jest antyseptyczna, więc hamuje rozwój bakterii. Terapeutyczny mikroklimat pomieszczeń wzmocni efekty jogi i wesprze redukcję stresu, wracanie do równowagi. Więcej informacji znajdziesz na stronie www obiektu.

 

JOGA
Zaplanowałam dla nas 8 h jogi o różnej intensywności i celach. W tym królewskie miejsce zajmuje ucieleśniony, przedłużony relaks, z którego naprawdę będziesz mogła podnosić się zgodnie ze swoim tempem. Będziemy naprawdę miały czas. Sala do jogi wyposażona jest w podgrzewaną podłogę – nasza praktyka będzie komfortowa.
Część zajęć będzie bardziej angażować ciało, część będzie spokojna i regeneracyjna. Jednak, jak wiesz, zawsze zrobisz tyle, ile będziesz chciała. Plan jest, jednocześnie zostawiam też margines na to, co będzie się pojawiać na bieżąco – na Wasze potrzeby. Będziemy podążąć za sobą w rytmie SLOW.

 

ATRAKCJE
Czas pomiędzy sesjami jogi i posiłkami możesz spędzić tak, jak masz ochotę. Do wyboru:
LAS/KĄPIELE LEŚNE – obiekt znajduje się w lesie, w niedalekiej odległości od dzikich jezior. Zaproszę Cię do zanurzenia się w budzącym się do życia lesie ze specjalnymi kartami. Na spacer bez telefonu w towarzystwie i prowadzeniu KART.
OGNISKO – gdybyśmy miały zew, jest miejsce i drewno na ognisko.
ROWERY – dostępne dla nas bezpłatnie.
SAUNA – 100 zł za całość (do 5 osób) lub 20 zł od osoby (od 6 osób).
KONSULTACJA Z NATUROPATKĄ w celu dobrania rodzaju oraz ilości zabiegów – masażu/kąpieli ziołowych (gdybyś chciała z takich skorzystać)
•ZABIEGI – MASAŻE/SŁYNNE KĄPIELE ZIOŁOWE (ok. 45 minut) – płatne dodatkowo (ceny od 150 do 250 zł)

 

UDOGODNIENIA
DIETA ZGODNA Z TWOIMI POTRZEBAMI – bazowo będzie ona wegetariańska, ale dobierzesz dla siebie dietę indywidualnie – wystarczy zgłosić wcześniej czy ma ona być np. wegańska, bezglutenowa itd. Oraz podać wykluczenia żywieniowe.
JAKOŚCIOWE JEDZENIE – naturalne, świeże, sezonowe i w większości lokalne składniki – to z nich powstają posiłki w Domu Życia.
SALA JOGOWA & reszta budynku – na naszą wyłączność.
SPRZĘT – będą dostępne wałki, koce i paski, a także mata, jeśli będziesz jej potrzebować (daj proszę wcześniej znać, jeśli nie bierzesz swojej maty).
DETOKS i ELEKTRODETOKS – dom bez wi-fi, komputerów i zbędnych urządzeń elektronicznych, czyli elektrosmogu. Na życzenie możesz też oddać na przechowanie swój telefon na określony czas lub cały pobyt.
PRZEDŁUŻONA DOBA – w niedzielę możesz zostać nawet do 18:00, jeśli po oficjalnym zakończeniu naszego wyjazdu będziesz chciała jeszcze nacieszyć się lasem, spacerem, rowerem etc.

 

POSIŁKI
2 śniadania (sobota i niedziela – w niedzielę stół z jedzeniem zostanie do popołudnia, dopóki nie wyjedziemy),
2 obiady (piątek i sobota),
2 kolacje (piątek i sobota).
BEZ LIMITU: kawa, herbata, woda, owoce, soki i desery.
ZAKWATEROWANIE
– 4 pokoje 2-osobowe
– 1 pokój 3-osobowy
LICZBA MIEJSC: 10-11
CENA: 1400 zł (do 29.02), 1450 (od 1.03), ZADATEK: 400 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń i data uregulowania zadatku (zadatek ulega zwróćeniu wyłącznie w przypadku zaproponowania osoby na swoje miejsce)
Będzie to wyjazd kobiecy, na którym przeplatać się będzie odpoczynek, jogowy ruch, czas w naturze, wspólne rozmowy i wesołe bycie a także (jeśli zdecydujesz) – czas spędzony na prozdrowotnych masażu/kąpielach ziołowych

 

ORIENTACYJNY PLAN
Piątek 5.04
15:00 – obiad.
CZAS DLA SIEBIE – na niespieszność i zwolnienie z miejskiego trybu w nasz wyjazdowy – regeneracyjny. W TYM CZASIE możesz zrobić sobie drzemkę, spacer po lesie, wycieczkę rowerem, posiedzieć na dworze na świeżym powietrzu z herbatką lub skorzystać z masażu, akupresury czy kąpieli ziołowej.
18:00 kolacja,
20:00-21:30 sesja restoratywna + przedłużony relaks,
21:30 wspólny czas
Sobota 6.04
8:30 Surya Namaskar – Powitania Słońca,
9:00 śniadanie w formie szwedzkiego stołu,
11-13:00 joga, regulacja układu nerwowego i ucieleśniona relaksacja,
14:00 obiad,
CZAS DLA SIEBIE kąpiel leśna z kartami/ sauna/rower/ kąpiel ziołowa etc.
18:00 kolacja
19:30-21:00 Łagodna, odstresowująca joga + przedłużony relaks
od 21:00 – zaproszenie do wspólnego spędzenia wieczoru na rozmowach, milczeniu, przysypianiu itp.

 

Niedziela 07.04
8:30 Poranny Rozruch z Funkcjonalną Vinyasą Slow Flow
9:00 śniadanie w formie szwedzkiego stołu SZWEDZKI STÓŁ zostaje dostępny dla nas do popołudnia(nawet do 18:00)*
11-13:00 – sesja Jogi dostosowana do potrzeb Grupy + relaks
WSPÓLNE DOMKNIĘCIE naszego wyjazdu + czas wolny
PRZEDŁUŻONA DOBA – w związku z tym, że ma być slow i odpoczynkowo – nie musisz się spieszyć i od razu wracać do domu (ale możesz ). Dom Życia ugości nas aż do 18:00 w ramach przedłużonej doby. Możesz jeszcze wybrać się na spacer do lasu, przejażdżkę rowerową nad jezioro lub po prostu się zrelaksować. Zapraszam serdecznie! Agata

. . .
„DOM w Nekielce to budynek w technologii STRWABALE – jeden z największych w Polsce budynków z drewna, słomy i gliny. Domy z gliny posiadają unikalne walory pro zdrowotne. Panuje w nich wyjątkowo korzystny dla człowieka mikroklimat.
Gliniany dom naturalnie „oddycha”. Polecany jest szczególnie dla astmatyków i alergików, ponieważ gliniane tynki mają właściwości oczyszczające powietrze. Neutralizują mikrozanieczyszczenia, nie przylepia się do nich kurz, bo są elektrostatycznie obojętne. Są również antyseptyczne przez co hamują rozwijanie się bakterii i pleśni. Długotrwałe przebywanie w takim domu przyczynia się do zachowania dobrego zdrowia i długowieczności.
Dom Życia Nekielka powstał właśnie z myślą o prozdrowotnych walorach terapeutycznych. Nie ma w nim Wi-Fi i elektrosmogu, a na czas pobytu możemy zdeponować Twój telefon. Celem i intencją było stworzenie unikatowego, kameralnego miejsca ciszy i spokoju dla dorosłych. Miejsca, gdzie można się zatrzymać, zdystansować od problemów i stresu dnia codziennego, nabrać sił, zregenerować i naładować życiowe baterie.
Dom Życia Nekielka to Twój azyl, gdzie panuje przyjazna cisza i błogi spokój. Tu czas płynie zdecydowanie wolniej. Tu wzmocnisz kontakt z przyrodą, uspokoisz myśli, zyskasz dobre samopoczucie i nowe siły do działania. Dom Życia Nekielka to radosne miejsce, gdzie nasycisz duszę i nakarmisz ciało, a wszystko to w otoczeniu wspaniałego sosnowego lasu i sąsiedztwie dzikich jezior”.

 

ZABIEGI – cennik:
1. Ziołowa relaksacyjna kąpiel – 150zł
2. Kąpiel w wegańskich mlekach – 150zł
3. Masaż całego ciała – 250zł
4. Akupresura głowy, szyi, karku i dłoni – 150zł

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Początek:
5 kwietnia / 08:00
Koniec:
7 kwietnia / 20:00
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART