Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Automasaż, nerw błędny i relaks – spotkanie przy herbacie vol.5

14 stycznia 2023 / 10:30 - 12:30

Dzień dobry cześć,
Witajcie w miesiącu postanowień i nowych nadziei. Przed nami kolejne spotkanie, które wesprze Wasze metamorfozy. Działanie na poziomie układu nerwowego, automasaż i dostrojony do wszystkiego relaks, który pozwoli przyswoić efekty.
Po sesji terapeutycznego automasażu zaproponuję Wam praktyki, które rozwibrują nasz nerw błędny i uruchomią zasoby regeneracji oraz dobrego samopoczucia. Dla chętnych część herbaciana – 11:30-12:30 będzie czas, żeby się porelaksować i porozmawiać (ale jeśli z jakichś powodów nie możesz/nie chcesz zostać – w porządku).

Tego możecie się spodziewać.

Także wspaniałej grupy (w tej kwestii jesteście niezawodne! ), miłego czasu popijanego gorącą herbatą.
UWAGA! Przewiduję miejsce na luz, śmiech i dobry humor. A także masę przestrzeni na autentyczność każdej z Was. Wtedy tworzy się to, co piękne, wartościowe i ZDROWE.

Zapraszam
Udział: 65 zł
Decyduje kolejność zgłoszeń, bo (niestety) liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisz w kalendarzu i zapisz się już dziś – spotkajmy się w wyjątkowej atmosferze karnawału i radości związanej z nowymi początkami, szansami i dopływem światła słonecznego.
Stworzę warunki, abyś mogła dać sobie wsparcie regeneracyjnie, jakiego Twoje ciało (Ty) w tym czasie potrzebuje. Do zobaczenia!

Zapisz się na zajęcia

Szczegóły

Data:
14 stycznia 2023
Godzina:
10:30 - 12:30
Zajęcia

Masz pytanie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać?

Kilka podpowiedzi:

Yoga Basics to kurs obejmujący 8 spotkań, na którym zapoznajesz się z konkretnymi zagadnieniami dotyczącymi pozycji jogi (asan), różnymi metodami oddechowymi, Twoimi indywidualnymi potrzebami w ramach ćwiczeń/praktyki itd. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga Integralnie 1 – grupa dla osób, które znają podstawową technikę pracy w asanach. Holistyczne sekwencje bazujące na rozgrzewającej i wzmacniającej, ale uważnej i płynnej vinyasa jodze oraz kojącej statyce. Sesje kończymy ok. 10-minutowym ucieleśnionym relaksem.

Joga integralnie 1/2 – zajęcia dla każdego, kto chce mieć możliwość podjęcia większego wyzwania (2), a także wybrania łagodniejszego wariantu (dlatego 1/2). Zawsze znajdziesz u mnie alternatywę do bardziej zaawansowanej pozycji. Bycie łagodnym wobec siebie też może być wyzwaniem.

Łagodna joga – łagodne ucieleśnianie pozycji jogi, zaznajamianie się z oddechem i kojące techniki regulujące działanie nerwu błędnego. Tu mniej znaczy więcej. Z zajęć skorzystają osoby w każdym wieku i o każdym stopniu znajomości pozycji jogi. Szczególną ulgę mogą poczuć osoby przebodźcowane, zmęczone, zestresowane, przeciążone, które mimo wszystko czują potrzebę ruchu.

Joga na Dzień dobry + CORE – usuniesz napięcia z tygodnia w płynnych, funkcjonalnych sekwencjach, rozciągniesz się i złapiesz jasny umysł z samego rana. Każde zajęcia mają część (ok 10-15 minut), w której wzmacniamy brzuch i mięśnie głebokie (kręgosłup to pokocha). Dobry start w dzień gwarantowany!

Skontaktuj się ze mną – zadzwoń, napisz sms lub maila. 🙂 Pomogę Ci dobrać zajęcia.

Ośrodki

Miejsca, w których możemy się spotkać:

 • Bodhi – Studio Pracy z Ciałem

  Ul. Skarbka 33, Poznań

 • OPIRO - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

  Ul. Ozimina 14a, Poznań

 • Lovayoga Studio

  Ul. Skarbka 35, Poznań

 • Ośrodek Edukacji, Sportu i Terapii "Olimpijczyk"

  Ul. Kościerzyńska 76/78, Poznań

© 2022 Joga w zgodzie ze sobą

Zmalowane przez CHART